It is currently 20 Sep 2014, 20:59

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Author Message
 Post subject: Kolef - Discipline Priest
PostPosted: 04 Oct 2011, 23:57 

Възраст: 26 години
Име на героя: Kolef
Клас/спец: Priest/Discipline
Раса: Undead
Левел: 85
/Played: 133 дни и 8 часа

Професии: Jewelcrafting / Enchanting
Игрално време (дни в седмицата и по колко часа на ден): Всеки ден, райд таймът обичам да приключвам след 5-тият час, ако се налага оставам до късно, извън райда около 1-3 часа на ден.
Други герои на акаунта (над 40ти лвл): Molemanka; Koleff; Kolev; Nightyjj - никой от тях не е на 85 левел.
Колко активен може да бъдете(Рeйдовете ни са от Неделя до Четвъртък от 20:30 до 24:00; Петък и Събота почиваме): Мога да присъствам на всеки райд.
Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф/ротация): Играя в зависимост от ситуацията, последно бях танк хилър или райд такъв на дисциплин. Прийст играя от началото на тбц и почти винаги съм бил отхилващ, а не хилващ прийст.
Използвате ли TeamSpeak?: Да разбира се, повече от колкото е необходимо.

Атунменти:
Опит в инстанции - Какво сте чистил, с коя гилдия, с какъв клас.
PreTBC: Почти всичко до излизане на тбц играех с лок, след като излезна тбц доуринахме каквото бяхме пропуснали. Играех лок и си шервах акаунта с един приятел, хакнаха ни го два пъти и той го продаде.
TBC: Всички босове без Каел Таз, за който съжалявам ужасно до маунт хиджал бях в Хановете, след разпадането на сериозните играчи се трансфернах във Времето и с тях изчистих останалите босове.
WotLK: Основахме Хановете и изчистихме Накс, след това се преместих в Супер Начурълз, след разпадането на гилда в Легендс и след неговото разпадане в Тангра. С Тангра изчистихме всичко без хероик на Лич Кинга и Буболечката от турнамента.
Cataclysm: С Тангра изчистих началните босове и няколко хероик мода, нямам кил на Нефариън, не съм играл 4 месеца ще ми се наложи да наваксъм с новите босове и хероици.
Босове - фърст (за гилдията) килове, на които сте участвал: Не мога да си спомня всички, ако е задължително ще потърся мои снимки из форумите на гилдиите да видя на кои съм бил ;)

Предишни гилдии: Хановете, Времето, Суперначурълз, Легендс, Тангра

Защо напуснахте предишните си гилдии: Хановете - почти всички бяха лефтнали, продължихме да водим гилда и го изградихме с нови играчи, дадох права на част от тях и те пристъпиха мои нареждания, много ценни мои приятели бяха във Времето и предпочетох да играем отново заедно. Времето - лефтнах след разрешение не Темида и основахме Хановете на ново. Хановете - след скандал с Джако - не можех да водя райда, имах гости и трябваше да им обърна внимание. Суперначурълз - гилда се разпадна. Легендс- гилда се разпадна. Тангра - Заминах да работя през лятото, изпратих лично на гилд мастъра във форума, но явно не го бе получил и съответно бях кикнат.

Познати в Brothers In Arms: Angeleyes, Thesineater, Kotaranka, Ssjakal .

Какво очаквате от BIA като гилдия: Приятна и забавна атмосфера по време на райд.

Защо е добре за нас да oдобрим тази апликация?: Лесно се сприятелявам и обичам да говоря много, нося на бъзик яко, но се и бъзикам леко. Играя от 5 години с прийст и смея да твърдя, че познавам добре класа си. Внимание !!!!!!!!! Прегледайте форума на Тангра и съберете инфо за мен от играчи които уважавате в Тангра. Гилда е на мнение, че не ставам като играч.

Допълнителна информация (История като WoW-играч - смяна на сървъри, акаунти, герои и т.н. може и някакво инфо за самия играч): Играя от самото начало, на Ванилата играх с лок , след като ни хакнаха акаунта няколко пъти, приятеля с който го споделяхме реши да продаде акаунта с героите ни. От тогава си цъкам сам с прийста. В началото вдигахме със Дъсънийтър и от там го познавам, не съм сменял сървари и класове от тогава.

Линк към профил на героя в http://eu.battle.net/wow/en/:

http://eu.battle.net/wow/en/character/e ... lef/simple

+++++
Какви са функциите на класа ви в рeйд?: Хилва, отхилва бързо, прави стабилен демидж в битки с много движение и смяна на таргети, шаква на моменти, майндкънтролва, пази от зли магии и мноо демидж, съживява като не слаква.
Склонен ли сте да ребилдвате ако конкретен бос го изисква?: Да разбира се.
За кои други класове може да кажете че имате базови познания?: Само с прийст, избягвам да играя с други класове, познания имах само докато водех райдове, а то беше преди мнооого години.
Кои са сайтовете, които ползвате по въпроси свързани с играта/класа ви?: Танк спот, Шадоу прийст. Обичам да научавам за тактиките от клас лидера да обсъждаме нещата предварително преди битка и да ги съобразяваме с изискванията на гилд мастъра.
Какви Адони използвате: Дедли Бос Мод и Рикаунт
Кои беше последния голям пач:, Последно играх на на 4.1 .

Акаунта ще ми бъде платен до няколко дни, съответно в зависимост от ролята и желанията на клас лидера ще рибилдна, рифорджа, ресокна и реенчантна, 4 месеца не са малко време на отсъствие от играта и го разбирам напълно, смятам че ще успея бързо да наваксъм и влезна в крак с модата.

Profile  

Post subject: Re: Kolef - Discipline Priest
PostPosted: 05 Oct 2011, 01:00 
Member

Малко съм неактивен, но ми е интересно - това са 133 days от началото на TBC? :)

Profile  

PostPosted: 05 Oct 2011, 01:24 

Не това са на прийста, като излезна ТБЦ в началото бях с лок преди да ни хакнат.

Profile  

PostPosted: 05 Oct 2011, 11:24 
GM

Здравей!
Имаме 3 прийста, редовни и опитни. При тези обстоятелства не виждам как можеш да се вместиш, пък и при ниска нужда от някакъв клас, можем да вземем нов играч само при впечатляваща апликация, за това съм против.

Profile  

PostPosted: 05 Oct 2011, 16:58 
Officer

Здравей и от мен.
Попрегледах геройчето ти и определено не ми изглежда, като да е било в авангарда на коя да е гилдия.
Въпросът за фърст киловете не е случаен, тъй като е едно да си убил всички босове в ТВС във фарм райд на Времето, а съвсем друго да си ги учил, докато бъдат свалени за пръв път от райда (примерно). Има разлика освен като експириънс, но и като емоции, а те също са важни.
Като гледам във Времето си влязъл лятото на 2008, когато вече уайпваха в SWP и след началото на следващия експанжън си се махнал. От първия контент на WotLK си видял основно Накс, при това с доста закъснение. След излизането на Улдуар, си убил 3-4 боса, след което няма индикации за каквато и да било активност. Очевидно си се върнал есента, доста след излизането на ТоС. Не знам с какъв статус си бил, но след излизането на ICC си правил основно стари ачивмънти и босове (Malygos, OS, Ulduar, ToC), самите босове в Цитаделата си правил, чак след лятото, когато за повечето на дневен ред бяха Лича и Хелион хероик. С други думи винаги си играл общо взето 2-3 контента назад, та не се учудвам, че не си спомняш фърст килове.

Другото е, че по принцип, ползата от комуникацията между гилдиите е, да се предпазваме и да не повтаряме едни и същи грешки при рекруита на играчи... както и самите играчи да не си мислят "Е, ще се издъня в БиА и ще ида в Тангра" примерно. Като цяло "коретата" в българските гилдии сме преживявали едни и същи разочарования и сме се справяли с едни и същи проблеми през годините и съм почти 100% сигурен, че каквото е мнението на Зан за теб в момента, такова ще е и моето след време, ако те вземем. Така че предпочитам да си го спестим и да се поучим от чуждия опит.
Съжалявам, но Аз съм против!

Image
 Profile  

PostPosted: 05 Oct 2011, 18:40 

Когато подавах апликация, прийст класа беше отворен и се набираха един дисциплин и един холи, извинявам се не бях наясно, че не набирате.
За фърст киловете, чесно ме вкарвате в голям проблем, нямам навикът да ги помня, а да се търся по снимките е невъзможно, пробвах преди малко. Ще изброя няколко интересни за мен фърст кила:

С Хановете най-якият ми фърст кил беше на Лейди Ваш , а от Лич Кинта на Сафирон, естествено бях и на фърста на Кел Тузад.

С Времето на Килджейдън

С Тангра най-якил ми беше на Синдрагоса Хероик от лич кинга, а от последният контент Атрамендес Хероик и това го помня защото трябваше да лийпвам.

За мен уайпването на един бос и разучаването на различни тактики е истината в играта, а не преминаването през него като малка гара.

Ако имате други въпроси с радост ще се опитам да ви отговоря.

Profile  

PostPosted: 06 Oct 2011, 16:41 
Member

Zdravei,na tozi etap niamame nujda ot oshte edin priest.blagodarim za otdelenoto vreme i interes.jelaem ti uspeh.

Profile  

All times are UTC + 2 hours [ DST ]